OKUYORSUNUZ...

ELİN OĞLU SETİNE BASKIN YAPTIK!

ELİN OĞLU SETİNE BASKIN YAPTIK!

Atv’de cumartesi gecesi yayınlanan Elin Oğlu programını izliyor musunuz?Biz izliyoruz ve ailecek hepimiz çok eğleniyoruz.Geçtiğimiz cumartesi programa izleyici olarak katılmak için program yaptık.Tek düşündüğümüz kızlar acaba gece geç saatte başlayan programa ayak uydurabilecek miydi?

Evet gecemiz son derece eğlenceli geçti.Tüm ekip hem çok misafirperver hem de çok samimiydi.Hiç sıkılmadan,en ufak negatif bir mimik bile yapmadan bizleri kabul ettiler kulisteki odalarına.Hem fotoğraf çektirdik hem de sohbet ettik.Ekranda gördüğünüz sekiz yakışıklı da aynı gördüğünüz gibi.

atv elinoğlu robbie

Robbie çok centilmen

elinoğlu Emrach manuel

Elin Oğlu Slovak ve İspanyol dostluğu

Program hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.Ayrıca izleyici olarak katılmak isterseniz 444 888 1 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İlk kez Güney Kore’de AbnormalSummit adıyla yayına başlamış olan “Elin Oğlu”, atv ekranlarında cumartesi gecelerine renk katıyor! Türkiye’de hayatını sürdüren, farklı milletlerden 8 yabancı erkek, ilginç karakterleri ve farklı yaşam biçimlerine rağmen aynı masada… Bu toprakların havasını soluyan, bu ülkeye aşık 8 “Elin Oğlu”…

Biz, bizi biliyoruz da onlar nasıl biliyor? “Elin Oğlu” ne diyor? Kültürel farklılıklardan doğan birbirinden komik hikâyeler, espriler, tartışmalar, farklı ülkelerden ilginç videolar, program için özel hazırlanmış skeçler, çeşitli oyunlar ve elbette çok daha fazlası…

Talk Show’un tarifini yeniden yapan “Elin Oğlu” Burcu Esmersoy ve Sinan Çalışkanoğlu’nun sunumuyla, cumartesi geceleri canlı yayınla atv’de izleyicisiyle buluşuyor.

elinoğlu atv danilo latigul ve antonio

Danilo olunca normal fotoğraf olmuyor 🙂

elinoğlu sinan çalışkan

Elin Oğlu Sinan Çalışkan müthiş enerjik

Elin Oğlu Set

Stüdyo sekiz yakışıklının ülkelerine ait sembolik dekorlar ile süslenmiş.Üzerinde “Saloon” yazan ahşap kapı Amerika’dan orjinal olarak getirtilmiş.İngiltere’nin ünlü kırmızı telefon kulübesi,İtalya’nın Vespa’sı,Rusya’nın matruşkasını stüdyonun çevresinde görmek mümkün.

elinoğlu andrey chuby

Andrey ve Chuby bizi ilk karşılayanlar

atv elinoğlu antonio masataka

Antonio en çalışkan Masataka en güler yüzlü


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.