OKUYORSUNUZ...

YAZIN AÇIK HAVA SİNEMA KEYFİ İÇİN ADRESLER

YAZIN AÇIK HAVA SİNEMA KEYFİ İÇİN ADRESLER

Şehirde yaz…Bütün yaz boyunca sizde benim gibi çalışmaya devam ediyorsanız üzülmeyin.Ben sıcaklarda boş İstanbul’un keyfini çıkarmaktan daha çok hoşlanıyorum.Özellikle akşam iş dönüşü neler yapabilirim diyorsanız size şehirdeki açık hava sinemalarını derledim.

 

UNIQ İstanbul’da ‘Açıkhava’ keyfi tam gaz devam ediyor

UNIQ Açıkhava Film Festivali’nde sinemaseverlerin izlemeye doyamadığı filmler ağustos ayında tekrar gösterilecek

İstanbul’un merkezinde nefes alınabilir doğasıyla yaz aylarının favori mekanı haline gelen UNIQ İstanbul, Başka Sinema işbirliği ile başlattığı Açıkhava Film Festivali’ni tüm görkemiyle sürdürüyor. İzleyicilerden gelen yoğun talep nedeniyle seçkiye dahil edilen filmleri tekrar gösterime koyan UNIQ İstanbul ile yıldızlı geceler bu yaz hiç bitmiyor.

Oscar’a damga vuran ve festivalin açılış filmi olarak seçilen The Shape of Water, Wes Anderson’e Berlin’de En İyi Yönetmen Ödülü kazandıran Isle of Dogs, yönetmenliğini Dorota Kobiela ve Hugh Welchman’ın birlikte yaptığı Loving Vincent, Greta Gerwig’in Lady Bird’ü ve The Square gibi adından sıkça söz ettiren ve ödüle doymayan yapımlar tekrar seyirciyle buluşacak. Seçkiye dahil edilen ve çok beğenilen Kısa Film Gecesi de ağustos ayında yeniden programa alınarak bir kez daha izlenebilecek.

Yeşilin kucağında, rahat şezlonglarda ya da minderlerde yaşanacak açık hava keyfini kaçırmamak için hızla tükenen biletlere www.biletix.com adresinden, festival programına ait tüm detaylara da www.uniqistanbul.com adresinden ulaşılabiliyor.

Ağustos ayında tekrar seyirciyle buluşacak filmlerin listesi:

  • 9 Ağustos In The Fade
  • 10 Ağustos LadyBird
  • 11 Ağustos Loving Vincent
  • 16 Ağustos The Square
  • 18 Ağustos The Shape of Water
  • 25 Ağustos Kısa Film Gecesi
  • 28 Ağustos Isle of Dogs
  • 29 Ağustos Death of Stalin

AKMERKEZ ÜÇGEN TERAS’TA AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ BAŞLIYOR!

Akmerkez Üçgen Teras’ın yemyeşil ortamıyla, açık hava sinema keyfi bir araya geliyor. 11 Temmuz-15 Ağustos tarihleri arasında çarşamba geceleri  Akmerkez Üçgen Teras’ta açık hava sinema günleri devam ediyor.Gösterimler ücretsiz.Filmleri öğrenmek için @akmerkezetiler instagram adresine bakabilirsiniz.

Tarih: 11 Temmuz 2018 – 15 Ağustos 2018

Saat: 21:00

akmerkez-uecgen-terasta-acik-hava-sinema-guenleri-basliyor_2018-07-19

ZORLU CENTER AÇIK HAVA ETKİNLİKLERİ

Zorlu Center’da temmuz ve ağustos aylarının perşembe günleri sinemaya ayrılmış durumda.Çarşamba günleri sahne,standup gösterilerine ev sahipliği yaparken;cumartesi günleri konserler ile eğlenebilirsiniz.Tüm etkinlikler ücretsiz.Yine güncel olarak takip etmek isterseniz @zorlucenter instagram hesabını takip edebilirsiniz.

zorlu açık hava sinema

 

BU YAZIYI BEĞENDİYSENİZ AŞAĞIDA YER ALAN “SHARE” DÜĞMESİNE BASARAK KENDİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDA PAYLAŞARAK,BAŞKALARININ DA FAYDA SAĞLAMASINA YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ.TEŞEKKÜRLERİMLE


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.