KİĞILI 2015 BAHARI

Erkek giyimin köklü markalarından  Kiğili, Socialmom sevgili Çağla Sönmez işbirliği ile en ince detaylarına kadar düşünülmüş özenli bir lansman eşliğinde #kiğili2015baharı blogger anneler ile birlikte karşıladı.(Pardon bir de babamız vardı unutmayalım… Babalar ve kızları )Takım elbiseleri ile ünlü bu marka gençlere yönelik ve günlük hayatta rahatlıkla giyilebilecek ergonomik koleksiyonu,28 renk alternatifli pike polo tişörtleri,örme kravatları ve baba-oğul takım mayo koleksiyonu ile tüm erkeklerin şıklığına şıklık katacak gibi görünüyor.
Kiğili ekibi bu baharı nasıl karşılasak diye düşünürken çıktıkları Ege yolculuğu onları büyülemiş maviler,tazelik,huzur derken kendilerini Bozcaada’da çekimleri yaparken bulmuşlar 🙂 Önümüzdeki günlerde bol bol yeni koleksiyon ve çekimlerini medyada görebilmek dileği ile diyorum içimdeki Bozcaada aşkı eşliğinde:)

4

Ve birazda Kiğılı 2015 koleksiyon bilgisi

Kiğılı 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda ‘Gezgin Ruh’ temasıyla Ege’nin mistik havasını, doğasını, renklerle barışık sokaklarını, tarihsel dokusunu ve kültürel zenginliğini yansıtıyor. Şehir hayatından denize, yeşile, toprağa kaçışı anlatan koleksiyon, mavi, beyaz, bej, yeşil tonlarının eşsiz uyumunu yansıtıyor.
“Gezgin Ruh” metropolden yola çıkıyor Ege’nin sahil kasabalarında dolaşıyor
Kiğılı bu sezon sizi, balıkçı tekneleri, Ege evleri ve Truva, Efes gibi tarihi birikimlerin konu edildiği kültürel bir gezintiye davet ediyor. Doğanın büyülü enerjisinin sentezlendiği capcanlı bir moda ile sizi mavi yolculuğa çıkaran Kiğılı’nın yeni sezon koleksiyonu, zamanın vintage ve eskimiş yüzünü günümüze taşıyor. Beyaz, pastel mavi, turuncu ve yeşiller, Ege bölgesinin marin ve sahil etkisini günlük hayata yansıtıyor. Koleksiyonda Ege’den gelen sahil ve marin etkisinin cezbedici şıklığı, 70’lerin mikro desenleri, dikey- yatay çizgiler ve ile kumaşın eşsiz dokunma hissi ve hafifliğini ön plana çıkarıyor.


Hafifletilmiş pamuk ofiste size nefes aldıracak
Metropol karmaşası içinde kendini şık olduğu kadar rahat hissetmek isteyenler, Kiğılı’nın yeni sezon koleksiyonuyla şehir hayatında şıklığın öne çıktığı tasarımlarla rahat bir soluk alacak. Ağırlıklı olarak doğal elyafların kullanıldığı tasarımlar, pamukla hafifletilmiş gramajlarda işlenerek üzerinizde yokmuş hissi yaratıyor; baskı ve nakışlar yaz sporlarının ve Ege esintilerinin ikonlarıyla yorumlanarak eşsiz bir şıklık vadediyor.

60’lar ve 70’lerinde geometrik desenlerle karşımıza çıktığı koleksiyonda; blok kompozisyonlardan oluşan desenler, siyah – saks gibi renk bloklamaları ile çizgisel, ekose ve kareli desenler dikkat çekiyor.

Klasik koleksiyonda detay işçiliğin zarafeti sunulurken, farklı kumaş kompozisyonlarında hazırlanan takım elbise, ceket ve pantolonlar erkek gardırobunun vazgeçilmez parçalarından olmaya aday. Üretim ve tasarım kalitesini yansıtan kombinlerdeki zenginlik ve rahatlık Kiğılı 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna damgasını vuruyor.

kiğılı 2015 baharı


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.