OKUYORSUNUZ...

DOLUNAY DİZİSİ OYUNCULARI VEDA YEMEĞİNDE BULUŞTU...

DOLUNAY DİZİSİ OYUNCULARI VEDA YEMEĞİNDE BULUŞTU

1514453249_12dolunay_genel

Sevilen dizi Dolunay’ın oyuncu ve teknik ekibi, alınan final kararının ardından Ağaoğlu – Maslak 1453 içerisinde yer alan PM Restaurant’ta buluştu. Geçtiğimiz Temmuz ayında ilk kez izleyicisi ile buluşan ve o günden bugüne geniş bir hayran kitlesi yakalayan dizini oyuncularının birlikte olduğu veda yemeğinde geceye damga vuran isim ise Türkan Şoray oldu. Kızı Yağmur Ünal’ın yapımcılık koltuğunda oturduğu dizinin final yemeğine katılarak gecenin sürprizine imza atan Türk Sinemasının sultanı, ”Bu projedeki herkesle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Hepsi benim evlatlarım. Burada onlarla olmak harika bir duygu.” ifadelerini kullandı.

Baş rollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in oynadığı Dolunay dizisi Star TV ekranlarında karşımıza geliyordu.Tüm ekibin veda yemeğine katılması duygusal anlara sahne oldu.
Veda yemeğine geçmeden önce hep birlikte hatıra fotoğrafı çekilen Dolunay dizisi oyuncuları, gecenin finalini de PM Restaurant içerisinde yer alan ve kısa sürede büyük beğeni toplayan Çukur’da yaptı. Sabahın ilk ışıklarına dek devam eden eğlence ile coşku dolu anlar da yaşayan Dolunay dizisi oyuncuları, duygusal başlayan geceyi müzik ve eğlence ile tamamladılar.

 


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.