OKUYORSUNUZ...

BEN BU AKVARYUMLARDAN İSTİYORUM!

BEN BU AKVARYUMLARDAN İSTİYORUM!

biorb akvaryum hediye

HEM EVİNİZ RENKLENSİN,

HEM BALIKLARINIZ RAHAT BİR NEFES ALSIN

 

Dekoratif görüntüsü ve sessiz motoru ile fark yaratan BİORB AKVARYUM, benzersiz hediyeler arayanların tercihi olmaya devam ediyor.

Tabana çöken kalıntıların olmadığı, balıklarınızı net görebildiğiniz, rengârenk iç dekorasyonu ile şık bir görüntü çizerek evinizi süsleyen bir akvaryum hayal edin.  Bir akvaryum düşünün ki, temizliği ile sürekli uğraştırmasın,  yakamoz etkisiyle ortama romantik bir hava versin ve üstelik balıklarınızın ömrünü korusun. Kulağa sadece bir hayal ürünü gibi geliyor değil mi? Hayır, hayal değil. BİORB AKVARYUM tüm bu özelliklere sahip etkileyici, bir akvaryum.

Dekorasyonu renklendirecek ve ortamda huzur yaratacak obje düşünüldüğünde akla sadece akvaryumlar geliyor. Fakat bakımı zaman ve emek isteyen akvaryumlar, kolayca kirlenen suları ile balıkların ölümüne sebep oluyor. BİORB AKVARYUM ise, bu konuda harika bir çözüm sunuyor. Sevimli balıklarınız, dekorasyona uyumlu aksesuarlarla süslü tertemiz bir suda yüzerken, size sadece keyifle seyretmesi kalıyor. 

Yüksek Temizlik Sağlayan Filtre

BİORB AKVARYUM’un dışarıdan bakınca belli olmayan ve görüntüyü bozmayan bir filtreleme sistemi bulunuyor. Zemine yerleştirilen özel filtreleme sistemi ile dibe çöken kalıntılardan suyu arındırma konusunda oldukça güçlü bir etki sunuyor. Çok büyük akvaryumları temizlemek çok zor ama BİORB AKVARYUM’da suyun sadece %30’unu yenilemeniz, balıklara gerekli temiz suyu sağlayabiliyor.

Almanya’da bağımsız bir araştırma şirketi tarafından yapıldı. Akvaryumlarda oksijenleme düzeyi ile ilgili testin sonucunda, BİORB akvaryumlarının diğer akvaryumlara göre; sudaki oksijen doygunluğunun çok daha yüksek olduğu kanıtlandı. Üstelik normal cama göre 10 kat daha sağlam olan akrilikten üretilen BİORB AKVARYUM’un minik kazalarda kırılma ihtimali oldukça az. 

Hayran Bırakan Görüntü

Son derece zarif görüntüsü ile evlerde, ofislerde görselliğe dikkat edenlerin tercih ettiği BİORB AKVARYUM, özel tasarım aksesuarlarıyla her zevke hitap ediyor. Böylece yerleştirdiğiniz ortamla uyumlu bir dekorasyonla tamamlanırken, ışıklandırma sistemindeki dokuz farklı seçenek ile renklenebiliyor.

Son yıllarda özel günlerde klasikleşen hediyelerden sıkılanların, kaliteli ve etkileyici özellikler arayanların yöneldiği BİORB AKVARYUM, hem süs ve hem hobi özelliği ile ilgi çekmeye devam ediyor.

Üstelik BİORB AKVARYUM’un kutusu içinde, kurulumu basitçe detaylı anlatan kitapçığı ve gerekli tüm parçalar eksiksiz elinizde oluyor, böylece akvaryumu kolayca hazırlayabiliyorsunuz. İlgilenenler için detaylara tıktık lütfen…

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.