OKUYORSUNUZ...

DECOZONE!EN GÜZEL DEKORASYON ÖNERİLERİ

DECOZONE!EN GÜZEL DEKORASYON ÖNERİLERİ

decozone 3

 

Taşınmak:Başka bir yere gitmek,göçmek. İşte ben ve yeni meşgalem.Bu yıl evi taşıyorum.Ailecek son kararımız.Eminiz yani 🙂 Her ne kadar karalar bağlasam da taşınma işini iyi yönleriyle ele almaya çalışıyorum.Misal yeni  ve değişik bir ev,yeni dekorasyon hayalleri vs vs…Kendimi mi kandırıyorum? yok yok kandırmaca yok.Ne yapalım başa gelen çekilir deyip tek tek koliler yapılmaya başlanacak.Hem bahaneyle derlenip toplanmış olacağım hem de yeni dekorasyon heyecanı ile koşturma devam edecek. Kitaplar,cdler,kıyafetler,ayakkabılar,çanak,bardak,tabak,oyuncaklar her şey ama her şey tek tek elden geçip belli bir düzen tertip içinde ev dekorasyonuna karar verilmiş olacak.Zaten kızlarda uzun zamandır odalarında değişiklik istiyordu.Belki onları yapmam içinde güzel bir  fırsat olur bu taşınma olayı.

let-on-piece-pop-design

dekorasyon önerileri


Son zamanlarda tabiiki sadece ev ilanlarına bakmıyorum.Çünkü onlara baka baka içim kararıyor .Ama kendime güzel bir terapi buldum.Ev bakmaktan sıkıldığımda henüz bulamadığım evim için dekorasyon önerilerine bakıyorum 🙂 Çok güzel bir mola ve motivasyon oluyor.Hem erken zamanda bakabilmek yeni fikirlerin daha yaratıcı olarak uygulanabilmesini de sağlıyor.İnternette gezinirken tesadüfen keşfettiğim deco.zone beni gerek mutfak,banyo gerek çocuk odası olsun tüm evin dekorasyon aşamaları için oldukça bilgilendirdi.Sayfaları arasında tüm seçenekler için fotoğraflara bakmak bazen gereğinden ekran karşısında kalmama neden olsa da edindiğim bilgiler benim için şu an önemli.

decozone

dekorasyon önerileri

 

 

Dekorasyon önerileri için

Misal evde kullanılan duvar kağıtları mı arttı?Açıp bakıyorsunuz  siteye karşınıza değişik keyifli öneriler çıkıyor.Bakınız aşağıdaki merdivenler gibi

wallpaper-stairs-lgn-93069999

dekorasyon önerileri

 

İster sade,ister klasik,ister modern,ister rengarenk zevkiniz  olsun, bu sayfalar arasında gezerken mutlaka uygulayabileceğiniz şık ve pratik bilgilere rastlayacak ve beğeneceksiniz.Siz en iyisi linklere tıklayın ve kendiniz karar verin.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.