COTTONBOX’A BAHAR GELDİ

Gelemeyen yaza inat yayıldık çimlere…Çol çocuk kahvaltı,eğlence derken kışın toplantı salonlarından bizleri yeşil çimenlere attı Karnaval İletişim Cottonbox yeni sezon lansmanı için 🙂

Eski dostları gördük.Kahvelerimiz elimizde fotoğraflar çekiliyoruz derken o da ne?Bu kadar güzel bir mekanda birde yukarıdan drone çekimlerimiz olmasın mı demişler?Drone’lar uçtu başımızda.Zaten nevresimlerin,yastıkların desenleriyle,koleksiyonun güzelliğiyle başımız dönerken birde havadan çekimler eklendi keyfimize.

 

Cottonbox doğal pamuklardan üretilen,her sezon yenilenen desenleri ile evlerimizin havasını değiştiren dekoratif nevresim takımları ile gözlerimize bayram yapmaya devam ediyor.

Baharla birlikte doğanın tazelenişinden ve uyanışından ilham alan Cottonbox, rengarenk ve capcanlı desenlerden oluşan bir koleksiyona imza atıyor. Yeni mevsimin ruhunu yansıtan 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nda, Maritime grubu ile yazın kokusunu ve 3D baskılı Yaşayan Dünya serisi ile dünyanın en güzel manzaralarını odalara taşıyor… Ilık yaz gecelerine eşlik eden pikeler, gençlerin dinamizmini yansıtan genç takımları, miniklerin düşlerini süsleyen bebek takımları, dantelli, güpürlü ve fistolu özenle işlenmiş çeyiz setleri, anti bakteriyel bambu havlu takımları ve banyo grupları kullanıcılarla buluşmayı bekliyor. Sağlıklı üretim önceliğiyle tüm ürün gruplarında sadece pamuk ipliği kullanan Cottonbox,
% 100 pamuk bitkisini, tarladan üretime, dikimden baskı boyaya kadar tamamen sağlıklı süreçlerden geçirerek, kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Yazın vazgeçilmezi Marin desenler…
Yaz dekorasyonun vazgeçilmezi ve sıklıkla tercih edilen konsepti marin, Cottonbox’ın yeni koleksiyonunda da yerini alıyor. Çapa, halat, gemi ve fener figürleriyle öne çıkan “Marintime” grubu, lacivert, kırmızı ve beyaz renklerin hakimiyetinde yaz ruhunu odalara taşıyor. Pamuksu yüzeyi ile terlemenin önüne geçen marin gruplar, sıcak yaz geçelerinde rahat bir uyku için ideal.

Dünya tasarımları yatağınızda…
Dünyada değişen trendleri ve ev tekstilinde moda algısını takip ederek, tasarımlarına yansıtan Cottonbox, özgün koleksiyonlara imza atıyor. Yılın pantone rengi olarak belirlenen yeşil, koleksiyonda “Yaşayan Dünya” serisi ile hayat buluyor. Yeşilin her tonu, kocaman yapraklar, çiçekler, dikenli bitkiler ve tropik görüntüler 3D baskı ile yataklara yansıtıyor. Gerçekçi desenleriyle öne çıkan seri, yaz sıcağında bir yağmur ormanında uyuyormuş hissi veriyor.

İnci ve dantel şıklığında çeyiz setleri…
Bir tekstil klasiği olan ve modası hiçbir dönem geçmeyen dantel, 2017 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nun öne çıkan tasarımlarından. Doğal ve yerel dokuları seven, sadelikten yana olan kullanıcılara özel üretilen el işlemesi danteller, saten kumaşın şıklığında birleşiyor. Gülnihal, Safiye, Handan, Sultan ve Kösem gibi Osmanlı sultanlarıyla adlandırılan seri, saray şıklığında uykulara davet ediyor. Evlilik hazırlığı yapan gelin adaylarının özenle seçtiği parçalar arasında yerini alan Cottonbox, çeyiz setlerini el emeği ile hazırlıyor. Dantel, güpür ve fisto işlemeli takımlar inci taneleri ile adeta bir gelin gibi süsleniyor.
Beyaz, krem, pudra ve ekru gibi soft renklerin kullanıldığı setler, zarifliğiyle göz dolduruyor.

Siz de bütün bu güzelliklere ulaşmak isterseniz www.cottonbox.com tr ‘ye tıklayabilirsiniz.


RELATED POST

  1. Harika bir etkinlik olmuş güzeller güzeli hatunum. Marintime modeline bayıldım.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.