OKUYORSUNUZ...

BEPANTHOL BABY EKSTRA KORUMA MERHEMİ

BEPANTHOL BABY EKSTRA KORUMA MERHEMİ

close up of baby ear

Çocuğu olan her anne bilmelidir.Benim gibi tuhaf bir şekilde çantanızda taşımasanız da evinizde ecza dolabinizda mutlaka her daim Bepanthol bulundurmalısınız.Bir çok kere çocuk parklarında çantamdan çıkartıp minik kazalar atlatan minnoşlar ve anneleri ile paylaşmışlığım vardır:)

bepanthol event

Bepanthol şimdi de yine en miniklerimizi düşünmüş ve Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi’ni çıkarmış.İçerisinde bulunan Provitamin B5, B3 ve doğal zeytinyağı ile ben bu yeni merhemin yumuşaklığını ve yapısını çok beğendim.Yeni anneler ve anne adayları için işte size bazı bilgiler.Anneler çoğu kez bebekte pişik oluştuktan sonra bebeği için çare arayarak krem kullanmaya başlarlar.Oysa bu merhemi bebeğiniz için her bez değişiminde kullanabilirsiniz. Böylece düzenli kullanım sonrasında bebeğinizin cildinde pişik oluşmasına engel olabilirsiniz.Bebeklerin cildi kusursuz ve bir o kadar da narindir. Bu nedenle hassas ciltleri farklı bir bakım gerektirir. Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi ilk aylardan itibaren kullanılabilmesi için kırılgan bebek cildine özel olarak geliştirilmiştir.Pediatrist kontrolünde test edilmiştir. Katkı maddesi, paraben, parfüm içermez.

Yeni annelik heyecanı ile başlayan koşturmaca bundan böyle bebeğiniz için hayatın her alanında onun için elinizden gelenin en iyisini istemekle devam edecek gidecek.Onların yüzü güldükçe,onlar mutlu oldukça biz annelerin gülümsemeleri de artacak.Bebeklerinizi en iyi günlerde ,sağlıkla büyüteceğiniz mutlu günleriniz olsun…


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.