Samsung Galaxy S8

_Nil_Karaibrahimgil__

Samsung, yeni telefonu Galaxy S8’i tüm dünya ile aynı anda 29 Mart Çarşamba günü Volkswagen Arena’da verdiği özel bir lansman ile tanıttı. Lansmana sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı. Gece, ünlü tasarımcı Özlem Süer’in Samsung Galaxy S8 için özel olarak tasarladığı “Infinity” koleksiyonun gösterimi ile başladı. Defile sonrasında sahneye çıkan Nil Karaibrahimgil performansıyla lansmana katılan misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı. Gece boyunca Volkswagen Arena’da yapılan ışık gösterileri izleyenleri büyüledi. “Sınırları Kaldır” sloganıyla akıllı telefon kavramını yeniden tanımlayan Galaxy S8 ve Galaxy S8+, Samsung web sitesi üzerinden ilk etapta sınırlı sayıda satışa sunuldu.
Akıllı telefon segmentinde öncü teknolojileri getiren Samsung, Galaxy S8 ile akıllı telefonlara yeni yetenekler kazandırıyor. Galaxy S8 gelişmiş donanım ve tasarım özellikleriyle kullanıcıları sınırlarını kaldırmaya davet ediyor. Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, konuyla ilgili olarak “Galaxy S8, Samsung’un akıllı telefon mirasında yeni bir kilometre taşı olacak. Teknoloji meraklılarına ve kullanıcılara yepyeni ve çok daha etkin bir kişiselleştirilmiş deneyim sunacağız. Samsung Galaxy S8 kullanıcıların hayal ettiklerinin ötesine geçen bir şekilde günlük yaşamlarına değer katacak” dedi.
Galaxy S8 için Infinity adlı bir koleksiyon hazırlayan ve gece de büyük beğeni toplayan Özlem Süer koleksiyon ile ilgili olarak “Koleksiyondaki S8 üçlemesi renkleri, defile koleksiyonunun renk temalarını oluşturuyor. High-tech kumaşlar, doğal yüzeylerle bir araya gelerek yüzde yüz natürel materyallerle techno-nature idealizmi vurguluyor. Yüksek minimal vurgular, yalın kesimler, urban outfıtler, geometrik karakterler yeni materyaller ve yeni teknolojilerin somutlaşması olarak karşımıza çıkıyor.” dedi.
Galaxy serisinin en sevilen özelliklerine yenileri eklendi
Samsung’un merakla beklenen yeni cihazı Galaxy S8 önemli yenilikler ile geliyor:
Üstün Kamera: Galaxy S8, gelişmiş 8MP F1.7 akıllı otomatik olarak netlik ayarı yapan ön kamera ve düşük ışıkta, yakınlaştırmada ve bulanıklık önlemede en iyi sonuçları veren gelişmiş görüntü işleme özelliğine sahip 12MP F1.7 Dual Pixel ana kamera ile donatıldı.
Güçlü Performans: Yükseltilmiş hız ve verimlilik sunan, sektörün ilk 10nm işlemcisine sahip olan Galaxy S8’in işlemcisi, kullanıcıların boyuttan bağımsız olarak hızlı bir şekilde dosya indirebilmesi için 450 Mbps gigabit hızında kadar LTE ve gigabit hızında hazır Wi-Fi bağlantı özelliğini destekliyor.
Dopdolu Eğlence: UHD Alliance tarafından MOBILE HDR PREMIUM olarak sertifikalandırılan, dünyanın ilk mobil cihazı Galaxy S8, yüksek görüntü kalitesiyle en sevilen şovları, orijinal renkleri ve kontrastları ile izleme imkanı sağlıyor. Ek olarak üstün grafik teknolojisi sayesinde, Vulkan API tarafından desteklenen seçkin içerikler ve en iyi oyunlara sahip Game Pack ile üst düzey oyun deneyimi sunuyor.
Mobil Güvenlikte Küresel Standart: Ödüllü bir güvenlik platformu olan Samsung Knox ile geliştirilen Galaxy S8, parmak izi okuyucu, iris tarayıcı ve yüz tanıma da dahil olmak üzere gelişmiş biyometrik teknolojiler sunuyor. Böylece kullanıcılar, kendilerine en uygun, güvenli biyometrik kimlik doğrulama yöntemini seçebiliyor.
Galaxy S8, ayrıca IP68 sertifikasıyla suya ve toza dayanıklılık, 256 GB’a kadar MicroSD desteği, sürekli açık ekran, hızlı kablolu ve kablosuz şarj gibi özellikleri bulunduruyor.

Daha fazla bilgi için www.samsungmobilepress.com http://news.samsung.com/galaxywww.samsung.com/galaxy adreslerini ziyaret edebilirsiniz.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.