OKUYORSUNUZ...

ÖZEL OKUL TERCİH FUARI ZORLU PSM’DE

ÖZEL OKUL TERCİH FUARI ZORLU PSM’DE

Eğitime ve başarıya dair konuların işleneceği, alanında uzman konuşmacıların yer alacağı ve “Tercihiniz Geleceği Belirler!” sloganına vurgu yapan OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Veli Zirvesi 24-25 Şubat tarihlerinde Zorlu PSM’de katılımcılara ücretsiz olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor.

OTF Veli Zirvesi Ailelerin Eğitim Serüvenine Rehberlik Ediyor

OTF Özel Okul Tercih Fuarı Veli Zirvesi’nde İki Çocuklu Hayat bloğunun sahibi ve Yazar Saadet Algan ve Dinamik Anne bloğunun yazarı, Sunucu, Köşe Yazarı Tuğba Başyiğit’in “Annelerin Seçimi” başlıklı oturumları, Idecon Idea & Congress Kurucusu ve Direktörü Yaprak Yapsan’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek. Panelde, eğitim ile ilgili konularda deneyimlerini ve seçimlerini etkileyen önemli konuları ele alacaklar. Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir? Konu başlığı altında, Eğitim Bilimci ve Yazar Dr. Özgür Bolat aileler ile bilgi ve deneyimlerini paylaşacak. Fütürist Ufuk Tarhan, “Gelecek Tasarlanabilir!” başlıklı konuşmasıyla aileler ile bir araya gelecek. “Çocuk ve Beslenme” panelinde Dr. Elif Çakır ve Hassasanne bloğunun sahibi ve Yazar Ece Kumkale panelist ve Gazeteci Yazar Nora Romi moderatör olarak yer alacak. Veliler, öğrenciler ve eğitimciler için zorlu bir maraton olan okul süreçleri iki gün boyunca birbirinden değerli konuşmacıların deneyim ve bilgilerini paylaşacağı panellerde masaya yatırılacak.

özel okul tercih fuarı

Ülkemizin En İyi Öğretmenleri Başarılarının Sırlarını Anlatıyor

Başarıları ile ülkemiz eğitim sistemine katkıda bulunan öğretmenlerimizin değerli görüşlerine yer verileceği bir panelin de yer alacağı zirvede; dünyanın en iyi 10 öğretmeni arasına giren Öğretmen Nurten Akkuş, yılın öğretmeni unvanına sahip Öğretmen Aysel Ösüz ve “Sınav Kaygısı” kitabının yazarı, eğitimci Şahin Civil, gerçekleştirdikleri projeleri ve elde ettikleri başarılarının sırlarını konuklarla paylaşacaklar.

Fark Yaratan Eğitim

OTF Özel Okul Tercih Fuarı “Konuşmacı Köşesinde” Öğrenci Koçu, Eğitim Danışmanı ve Yazar Bahar Anahmias ve Eğitmen, Konuşmacı, Yazar Neslihan Erdoğdu’nun “Fark Yaratan Eğitim” konulu sohbetleri ile ilham verici konuşmalar yapacaklar. Çocuklarda Dikkat Eksikliği ve Hiperaktiviteyi Anlamak konu başlığı ile İz Koçluk Merkezi Kurucusu Elgiz Henden ailelere bilgilerini ve çözüm önerilerini aktaracak. Blogger ve Yazar Şebnem Seçkiner “Bir Velinin Huzur Listesi” başlıklı oturumda ve Yaprak Yapsan moderatörlüğünde aileler ile bilgi ve deneyimlerini paylaşacak. Gelecekte Eğitim 4.00 Modeli, Finlandiya Eğitim Sistemi İlhamlı “Oyun Temelli Öğrenme”, Eğitimde Teknolojinin Kullanımı, Üstün Zekalı Çocuk Eğitimi, Beynimizin Pusulası ve Çocuk ve Astroloji gibi konular üzerine uzmanlar tarafından paylaşımlar gerçekleşecek.

Çocuğunuz Okurken Sizi Neler Bekler?

“Çocukları Anlama Sanatı” kitabı ile çocukların gözünden dünyaya bakabilmenin aslında çok da zor olmadığını dile getiren Sibel Özkızıklı ve “Çocuğunuz Okurken Sizi Neler Bekler” kitabı ile eğitime yönelik önemli aktarımlarda bulunan Ahmet Erol, “T İnsan” kitabı ile gelecek kaygısına takılıp kalmayın diyen Ufuk Tarhan ve “Fark Yaratan Anne Baba” kitabı ile idealinizdeki çocuğu keşfetmek ve yetiştirmek elinizde diyerek yola çıkan Neslihan Erdoğdu okurlarıyla buluşacak. “2018 Zamanlamanın Gücü” kitabı ile zamanın sihirli ipliği artık elinizin altında, onu istediğiniz gibi dokuyabilirsiniz diyen Dinçer Güner ve “Öğretmen 2.0” kitabı ile Burcu Aybat fuar alanında gerçekleşecek imza buluşmalarında yerini alacak.

Katılımın ücretsiz olduğu OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Veli Zirvesi, konuklarını ağırlamak için gün sayıyor.


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.