OKUYORSUNUZ...

O HAYATA GÜLECEK GELECEK DEĞİŞECEK

O HAYATA GÜLECEK GELECEK DEĞİŞECEK

çetin ve tedavi eden hekimleri sol Dt. imren Hocaoğlu , sağ Dt. Seçil Du..

DentGroup; Umut Çocukları Derneği’yle hayata geçirdiği ‘O Hayata Gülecek, Gelecek Değişecek’ projesi kapsamında dar gelirli ailelerin çocuklarına ve sokak çocuklarına ağız-diş sağlığı tedavisi konusunda ücretsiz hizmet sağlıyor. Sosyal sorumluluk projesi 2016 sonuna kadar devam edecek. Başvurular Umut Çocukları Derneği üzerinden yapılıyor.

Kurulduğu günden bugüne ihtiyaç sahibi 10.000′in üzerinde kişiye ulaşan Umut Çocukları Derneği’ne destek veren DentGroup; sokaklardaki karanlık gelecekten uzaklaştırılarak koruma altına alınan çocukların ve maddi durumu yetersiz ailelerin çocuklarının, ağız-diş sağlığı kontrollerinin ve tüm diş tedavilerinin yapılması konusunda ücretsiz hizmet veriyor.
DentGroup Acarkent Diş Hekimi Aydemir Karaer yaptığı açıklamada; “Sağlıksız bir ağızın tüm vücudu olumsuz etkileyeceğini belirtirken; estetik bir diş görüntüsünün önemli bir moral ve motivasyon desteği olduğuna da dikkat çekti. “
Umut Çocukları Derneği Başkanı Ferhat Şahin ise yaptığı açıklamada, “Sokakta yaşayan çocukların özellikle sağlık konusunda ciddi desteğe ihtiyacı olduğunu vurguladı. Şahin, sağlık sorunları için kapsamlı bir program oluşturduklarını ve ‘O Hayata Gülecek, Gelecek Değişecek’ sosyal sorumluluk projesinden faydalanmak isteyen umut çocuklarının ve ailelerinin derneğe bizzat veya telefonla başvurmaları gerektiğini aktardı. “Telefon numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telefon: (0212) 571 31 42

(0212) 297 49 11


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.