My GYM

Kids working out at gym

Merhabalar

My GYM bir çok annenin çocukları küçük yaşlardayken tanıştığı mekanlardan biri. Bende Bağdat Caddesi’nde yeni açılam My GYM‘i ziyaret ettim ve sizler için neler yaptıklarını öğrendim. Ziyarete gittiğimde en güzel grupları oradaydı 🙂 16-24 ay arası minikler anneleri ile birlikte dans ediyor, sallanıyor, gönüllerince eğleniyorlardı.

My GYM  tecrübelerime dayanarak ifade edebilirim ki doğum günü seçeneğinde en üst sıralarda tercih edeceğiniz mekanlardan biri. Gerek fiziki yapısı gerek program içeriği 3 yaştan 10 yaş aralığına kadar size hizmet sunabilecek kapasitede diye düşünüyorum. Doğum günü paket programları 2 saat aralığında ve seçeceğiniz konseptler dahilinde yapılıyor. Benim önümüzdeki günlerde kızıma sürpriz seçeceğim konsepti buradan yalnızca sizlerle paylaşıyorum. Umarım kızım okumaz 🙂  Ben bu partiye kısa bir isim takmak istiyorum SPP “Sürpriz Pijama Partisi ”

Çocuklar spor eğitmenleri eşliğinde sürpriz ödüllü oyunlar ile  eğlenirken; ebeveynlerde  şık cafe bölümünde lezzetli büfenin tadını çıkaracaklar.  Hala  My GYM ile tanışmadıysanız 21 Aralık’ta yapılacak olan yılbaşı partisine katılarak bu güzel mekanı deneyimleyebilirsiniz.  Sevgiyle kalın


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.