OKUYORSUNUZ...

MOC COFFE NİŞANTAŞI

MOC COFFE NİŞANTAŞI

moc coffee1

Bugünün kasvetli yağmurlu İstanbul havasını ancak böyle güzel bir mekan önerisi aydınlatır diye düşündüm.Kahve tutkumu beni tanıyanlar çok iyi bilir.Güzel kahveyi bir çok yerde içebilirsiniz.Ama MOC Coffe hem kahve kalitesi hem mekan açısından favorileriniz arasına girecek bir adres garanti ederim.Zaten nasıl olmasın? Burası MOC yani Ministry of Coffe… Nişantaşı‘nda Şakayık Sokak’ta mis gibi kahve kokusunu takip ederek kolaylıkla bulabileceğiniz bir mekan.

Moc Coffe Nişantaşı

moc coffee nişantaşı

Moc Coffe Nişantaşı

 

Mekanın sahiplerinden Sam Çeviköz Avustralya’dan kalkıp gelmiş buralara yerleşmeye karar vermiş.Ne iyi etmiş sayesinde hem bu güzel insanla hem de bu güzel mekanla tanıştım.Ve pek tabii ki dövmesine hayran olmamak mümkün değil.

moc coffee5

Burada iyi espresso iyi cappuccino garantisi var ama bunun yanı sıra “Cold Brew” buzlu kahvesini mutlaka denemenizi öneririm.Bir de bu aralar yeni moda olan “Syphon” (sifon) kahve stili ile yeni tatlar keşfedebilirsiniz.Eğer kendi kafeniz varsa buradan kahve temin edebilirsiniz. Sabahları işe giderken uğrarsanız belki beni de görürsünüz.Şimdiden afiyet olsun…


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.