OKUYORSUNUZ...

LATİGÜL’DE GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

LATİGÜL’DE GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Bazen hayat öyle hızlı ki.İşte geçen hafta latigul.com takipçilerine bir bülten hazırlayacak kadar çok dolu ve yoğun bir haftayı geride bıraktı.Geçen hafta neler olmuş bakalım mı?

Loreal Paris Türkan Şoray’ın eşsiz kahverengi saçlarından ilham alarak oluşturduğu “Excellence Creme Efsanevi Kahveler” serisini Fahriye Evcen ile tanıttı.Fahriye Evcen’in tercihi 5.15 Efsanevi Kahve oldu. Şimdi kendi efsaneni yaratma sırası sende dedik ve geçen hafta bir takipçimize Loreal’in yeni ürününü hediye ettik. ‪#‎EfsaneviKahveler‬ ‪#‎KendiEfsaneniYarat‬

#efsanevikahveler #lorealparis

Johnson’s  bebeklerde banyo saatinin önemini ve hem Türkiye’den hem dünyadan 4000’e yakın ebeveynin katıldığı banyo araştırmalarının sonuçlarını The Marmara Esma Sultan ‘da Forte İletişim  önderliğinde verdiği basın daveti ile paylaştı.Toplantı alanına girdiğimizde bizi çocuklarımıza sarıldığımız fotoğrafların yer aldığı dev bir pano karşıladı.Tüm anneler için çok hoş ve keyifli bir sürpriz oldu.Johnson’s bebeğiniz için banyonun önemi yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

#çokdahafazlası

Türk Pediatri Kurumu (TPK), ülkemizde 5 yaşın altında her 4 çocuktan 1’ini tehdit eden aşırı kilo veya obezite ile mücadele için “Abur Cubur Yemiyorum, Sağlıklı Atıştırıyorum” bilinçlendirme kampanyasını başlattı.Kontrolsüz ve bilinçsiz abur cubur tüketimiyle oluşan olumsuz beslenme alışkanlıklarıyla mücadele için başlatılan kampanya ile ebeveynlerin çocukları için sağlıklı atıştırmalık alternatiflerine yönlendirilmeleri hedefleniyor. Kampanyanın 3 önemli iletişim ayağının ilkini bilgilendirici TV filmi, ikincisini sağlıklıatıştır.com web sitesi, üçüncüsünü ise ebeveynlerle ve sağlık çalışanlarıyla yapılacak toplantı ve seminerler oluşturuyor.Beş yaşında bir oğlu olan oyuncu Özge Özberk’de kampanyaya destek veriyor.

Saglikli_Atistirma_Kampanyasi_2

Spor dünyasının kalbinin attığı 4.Koçluk Konferansının panelistlerinden biride Ebru Karaduman oldu.

1

Happy Nest’te anneysen.com ve Besafe Türkiye önderliğinde blogger anneler ile buluşuldu ve “Trafikte Çocuk Güvenliğinin Önemi ve Oto Koltuk Kullanımının Zorunluluğu” ile ilgili çok değerli bilgiler paylaşıldı.Bu bilgilerin tümüne önümüzdeki hafta başı bu sayfalardan ulaşabilirsiniz.

2

Erkek giyimin köklü markalarından  Kiğili, Socialmom sevgili Çağla Sönmez işbirliği ile en ince detaylarına kadar düşünülmüş özenli bir lansman eşliğinde #kiğili2015baharı blogger anneler ile birlikte karşıladı.Takım elbiseleri ile ünlü bu marka geçlere yönelik ve günlük hayatta rahatlıkla giyilebilecek ergonomik koleksiyonu,28 renk alternatifli pike polo tişörtleri,örme kravatları ve baba-oğul takım mayo koleksiyonu ile tüm erkeklerin şıklığına şıklık katacak gibi görünüyor.
Kiğili ekibi bu baharı nasıl karşılasak diye düşünürken çıktıkları Ege yolculuğu onları büyülemiş maviler,tazelik,huzur derken kendilerini Bozcaada’da çekimleri yaparken bulmuşlar :)Önümüzdeki günlerde bol bol yeni koleksiyon ve çekimlerini medyada görebilmek dileği ile diyorum içimdeki Bozcaada aşkı eşliğinde:)

kigili2015bahari

 

Ve hafta bir vefa organizasyonu ile biter.ODDER (Otizm Dostları Derneği) Başkanı İrem Afşin ve Tasarı İletişim, kısa süre önce aramızdan ayrılan ve özellikle otizmli çocukların beslenmesi üzerine yaptığı çalışmalar ile Türk Tıp dünyasına adını yazdırmış Prof.Dr Ahmet Aydın’ı anma gününde Caddebostan Kültür Merkezi’nde bir tören düzenlediler.Törenin sunuculuğunu üstlenen ve bugünkü yolculuğunda çok büyük yol katetmiş olan İrem’in oğlu Nazım Özgün salondaki herkesin gözlerini yaşarttı. Nisan otizm farkındalık ayında yapılacak çok iş,gidilecek çok yol var.Desteğinizi ilginizi esirgememeniz dileklerimle esenlikler dilerim…

otizm dostları derneği

 


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.