KLORANE BAŞIMIN TACI

Sarı saçlı olmak demek saçlarınıza daha fazla özen ve dikkat etmeniz anlamına geliyor.Hele yazın güneş sonrası yıpranan saçlar için acil çözümler üretmek gerekiyor.Ben bu yıl bir değişiklik yaptım ve yaz tatili başlamadan önce Klorane Mango serisinin tüm ürünlerini kullanmaya başladım.Böylece hem saçlarımın yıpranmasının daha fazla olabileceği günlerde kullandığım tüm serinin bana sağladığı avantaj ve dezavantajları rahatlıkla görebilecektim.

KLORANE MANGO

KLORANE MANGO

İlk aşama pek tabii ki Klorane Mango Yağı Ekstreli Şampuan kuru,boyalı ve yıpranmış saçlar için olan bu üründe en beğendiğim özelliği ipek gibi bir yapısı var.Banyo sırasında saçlarınıza sürer sürmez yumuşaklık duygusunu hissedebiliyorsunuz.Şampuan sonrası kullandığım saç kremi ve bakım maskesi ile istediğim sonucu elde ettim.Ne mi istiyorum?Ben saçlarımın yıkandıktan sonra uçuş uçuş olmasını sevmiyorum.Hem biraz yapısı gereği ince telli olduğu için saçlarım uçuşuyor.Hem de yıpranmışlıktan kaynaklanan bir kuruluk yüzünden istediğim şekli veremiyordum.Mutlaka fön çektirmek zorunda kalıyordum.Ama bu ürünlerin hepsini bir arada kullandığımda artık saçlarımı özgür ve kendi haline bırakabildim.Teşbihte hata olmazmış nasılsa:) bir nevi dağınık Kate Moss havası oldu valla:)
Aşağıda sizlere ürün açıklamalarını ve fiyat bilgilendirmelerini de ekleyeceğim.Ama bundan önce kendi kullanımımı yazmak istiyorum.Klorane Mango Yağı Ekstreli Şampuanımı her banyoda kullandım.Sonrasında bir sefer Mango Ekstreli Bakım Kremini sürdüm duruladım ve çıktım.Bir sefer yalnızca şampuanlayıp çıktım ve sonrasında Mango Ekstreli Saç Maskesini sürdüm ve bir gün gibi saçlarımda bıraktım.Bunu ilk zamanlar 3 günde bir bıraktım. Sonra haftada bir süresine çıkardım.Şu an en az ayda bir defa olmak üzere maskeyi kullanmaya devam ediyorum.Yani saçlarımın yıpranmış ve sert zamanlarında daha sık maskeli bakım yapıyordum.Ve özellikle röfle sonrası bu bakımı yapmak kaçınılmaz oldu.Düzelme sağlandıkça süreyi uzatmaya başladım.
Tüm bunların haricinde yine Mango serisinde sprey yağ olan şişemide elimden düşürmediğimi söylemeliyim.Her yıkama sonrası havluyla biraz kuruladıktan sonra saçlarıma sıkarak taradım.Deniz kenarında özellikle hep yanımdaydı.Tembellik yapmak istediğinizde büyük kurtarıcı oluyor sprey ürünler benim için…

Klorane ürünlerinin tümüne seçkin eczanelerden ulaşabilirsiniz.

Klorane Mango Yağı Ekstreli Bakım Şampuanı, içeriğinde bulunan mango yağı sayesinde kuru, nemini kaybetmiş, yıpranmış ve boyalı saçları besler, sebum kaybını engelleyerek saçın sağlığına kavuşmasına, kolay taranmasına olanak verir, yumuşaklık sağlar.

Kuru ve hasar görmüş saçlar için geliştirilen Klorane Mango Yağı Ekstreli Bakım Şampuanı, mango çekirdeğinde bulunan 3 yağ asidi ve mango yağı etkisiyle saç telini derinlemesine besler, nem dengesini koruyarak saçınızın kolay taranmasını sağlar.

mangue-bitki-gorseli

Klorane Mango Yağı Ekstreli Şampuan, Klorane Laboratuarları tarafından Hindistan’da ekosisteme zarar vermeden yetiştirilen mango bitkisinin, güneş altında doğal yöntemlerle kurutulan çekirdeklerinden elde edilmektedir.

Saçınızın ihtiyacına göre istenilen sıklıkta kullanabilirsiniz. Islak saça uygulanan şampuanın etkisini göstermesi için 2-3 dakika bekletin ve durulayın.

Klorane Mango Şampuan Perakende Satış Fiyatı: 200 ml 3​4​ T​L
​Avantajlı Boy: 400 ml ​46 TL​​

Sprey şeklindeki Klorane Mango Ekstreli Saç Bakım Yağı ile saç ve saç derinizi güneşten koruyun; yaz boyu tuz, klor ve kumun zarar verici etkilerinden yıpranmış saçlarınızın yeniden yapılanmasına yardımcı olun.

Saçlarımız da cildimiz gibi güneşin zararlı UV ışınlarına maruz kalıyor.
Deniz ve havuz suyu ile güneş saçları yıpratıp kolayca kırılmalarına ve cansız görünmelerine neden oluyor.

Güneşe çıkarken saçınıza püskürttüğünüz Klorane Mango Bakım Yağı, içeriğindeki mango yağı ekstresi ile saçınızı güneşin zararlı UV ışınlarından korurken, kuru ve yıpranmış saç uçlarını besler, güçlendirir, onarır, bakımını yapar ve hoş kokusuyla da etrafınızı büyülemenizi sağlar. Nemini kaybetmiş saçlara sağlığını yeniden kazandıran Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağı saçlarınıza parlaklık ve ışıltı verir. Mango yağı etkisiyle saç telini derinlemesine besleyen bakım yağı, nem dengesini koruyarak, saçınızın kolay taranmasını da sağlar. Paraben içermez.

klorane-mango-sac-bakim-yagi-uv-koruma-125-ml-44-tl

Kullanması da çok kolay. Plaja inerken, güneşe çıkarken sprey şeklindeki Klorane Mango Ekstreli Bakım Yağını, ister avuç içine sıkarak saçınıza uygulayın, isterseniz direk saçınıza püskürtün ve güneşlenmeye hazırlanın. Mango yağını durulamasanız da olur.

Klorane Mango Ekstreli Saç Bakım Yağı Sprey Eczane Satış Fiyatı: 125 ml 44 TL


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.