HAPPY NEST

happy nest

happy nest

Hep Anadolu Yakası haberleri olmaz değil mi? Tamam bu yaka hoş, derli toplu, çoluklu çocuklu aileler için sahil yakın filan da Avrupa Yakası’nda yaşayan aileler ne yapsın çocuklarıyla? İşte yine sizlere güzel, bilgilendirici, eğlendirici ve dinlendirici bir mekanı tanıtmaktan gurur duyarım. Happy Nest  

Bu pazar geç kalmış olabilirim ama güzel ve güneşli günler bizi beklerken burayı mutlaka pazar kahvaltısı seçeneklerinizin de  arasına almayı unutmayın. 

Happy Nest  gerçekte 3 annenin yola çıkarak başlattığı ve şu anda 2 annenin aktif olarak kendilerinin çalıştığı bir mekan. Bu girişimci anneler kendi çocuklarına evde gösterdikleri özenin aynısını bu güzel mekana taşımışlar. Neler yapmışlar derseniz; burada bir kere yediğiniz ,sipariş ettiğiniz , masanıza gelen her yiyecek içecek ev yapımı standartlarında hazırlanmış. Mutfak zaten ada mutfak şeklinde ortada. Her şeyi gözlerinizle görüyorsunuz. Kitaplar, oyuncaklar , oyun alanları ve özellikle bahçesi çocukların  bütün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenmiş.

Happy Nest ‘te  tüm yaş gruplarına hitap eden programlar mevcut. Aylık çıkan programlar ve aktiviteleri öğrenmek için tıklayınız. Burada aynı zamanda anne-baba bilinçlendirmesine yönelik eğitimler de veriliyor. Bu eğitimlerin hepsini “hayatta aynı yöne baktığımız insanlarla birlikte yapmaktan çok mutluyuz” diyorlar. Kim mi onlar? Bir çok annemizin yakından tanıdığı hepimizin hayatına sızan Nazilli’deki İpek Hanım Çiftliği‘nin sahibi Sevgili Pınar Kaftancıoğlu, Miss Çilek  isimli blogunda uzun yıllardır gerçek gıdalar üzerine çalışmalarını sürdüren Sevgili İpek Kuşçu ve Dr.Natalia Zayud . Ben hepsini tanıdığıma çok mutlu olduğum, çok güzel bir gün geçirdim onlarla. Sizde çocuklarınızı alıp giderseniz zaten kapısından girerken göreceksiniz miniklere gösterilen özenin henüz kapılarından başladığını. Bakınız aşağıdaki fotoğraflar 🙂

Etiler’e yolunuz düşerse ya da zaten oralarda oturuyorsanız tıktık lütfen 🙂 Ayrıca yazıya ekleyeceğiniz yorumlar için  minnoşunuza 4’lü bir Atölye Paketi kazanabilirsiniz.

 


RELATED POST

 1. Hatice Sönmez

  7 Nisan

  ne güzel anlatmışsınız. güzel bahar günlerinde atölye çalışmaları kulaga hoş geliyor. Minnoşlarımın şansına:)

  • orucesra

   8 Nisan

   Gerçekten gidince göreceksiniz…Anlattıklarımdan fazlası:))

  • orucesra

   19 Nisan

   Hatice mail adresini rica edebilir miyim? orucesr@gmail.com adresine lütfen

 2. nazan gökçe

  9 Nisan

  renkler şıklık ve çocukların gülen mutlu yüzleri çok güzel

 3. Dilek

  11 Nisan

  Gercekten güzel ve özenle bir yere benziyor. Defnecigimle kesinlikle gelmek isterim.
  Sevgiler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.