OKUYORSUNUZ...

BUMERANG 2013 ADAY DOSTLAR

BUMERANG 2013 ADAY DOSTLAR

ödül bumerang 2013

Herkese merhabalar

Evde yapayalnız oturup annemin bize bıraktığı günlükleri okuyordum gözyaşları içinde daha geçen yaz… Sonra kalktım bilgisayarın başına geçtim. Bende hatıraları böyle paylaşıp teknolojik anılar bırakayım diye düşündüm. Başladım yazmaya ama kızlarım beni yarı yolda bıraktılar. Yazma, paylaşma, fotoğrafımı çekme diye sızlanmalar başladı. Eee iyi de ben yazmak istiyordum hem yazmayınca sanki tembellik yapmış çocuklar gibi hissediyordum. Sonra Prof.Dr Bengi Semerci ile karşılaştığım bir seminerde çocuklarımızın isteklerine saygı duymamız gerektiğini, yarın öbür gün büyüdüklerinde bizim sevinç içinde paylaştığımız dişi çıktı, emziği bıraktı, bezi bitti yazılarımızın fotoğraflarımızın ebeveyn-çocuk ilişkisi açısından henüz bize neler getireceğini bilmediğimizi söyledi kibar bir dil ile. Doğrusu durup bir düşündüm. Büyük kızımla bazen konuşuyoruz “ben aslında pedagog olabilirim seviyorum çocukları anne” diyor. Sonra birden çok değil 15 yıl sonrası gözüme geliyor. Kızım iş hayatına atılmak üzere ve çevresindeki iyi veya kötü niyetli  insanlar google çubuğuna kızımı soruveriyor. Çıkanlar için o ne düşünecek acaba? Hak veriyorum herkese… O yüzden bende aklıma ne gelirse yazıp anneler, babalar, gençler ve latigul.com u okumak isteyenler için çeşitli yazı ve konu başlıkları ile doldurmaya karar veriyorum kendi sitemi.

Okul öncesi eğitimde ki işimi bıraktıktan sonra bu blog yazma fikrim sayesinde öyle güzel öyle harika gençler ve annelerle tanıştım ki; ben bu yeni yolculuğuma her gün daha çok bağlandım diyorum. Bugün sizlere Blog Yazarları’nın önemli arenası olan Bumerang 2013 Ödülleri için aday olan çok sevdiğim,beğendiğim kıymetli arkadaşlarımı tanıştıracağım. Sizlerde inceleyip beğendiklerinizden oylarınızı esirgemezseniz çok sevinirim. Oylarınızı beğendiğiniz sitelerin ilk sayfalarında yer alan Bumerang Aday linkine tıklayarak ücretsiz tamamlayabilirsiniz.

EN ÇALIŞKAN BLOG ADAYI

http://banunundunyasi.com/

http://www.kardesimgiysin.com/

http://www.1baba1anne.com/

http://legabebe.com/

http://www.yesimmutlu.com/ysmblog/

EN TARZ BLOG ADAYI

http://kokoshgirl.com/

http://nils-mum.blogspot.com/

http://teknolojikanneler.com/

EN SOSYAL BLOG ADAYI

http://momsblognote.blogspot.com/

Peki ben ne yapacağım bu kadar blog arasında? Hepsi arkadaşım hepsi sevdiğim kadınlar… Ben bu yıl kategorilerde oylarımı kullanacağım ama seneye onların hepsine rakip olmak için çoookkkk çalışacağım 🙂 Sevgiler ve tüm arkadaşlarıma bol şanslar

1

 

Görsel için www.omactivities.com sitesine teşekkürler


RELATED POST

  1. Canımsın yaaa desteğin için çok ama çok teşekkür ederiz. 1baba ve 1anne olarak çok çalıştık hayırlısı bakalım 🙂

    • orucesra

      22 Ekim

      Başarılar bu yıl sizin olsun tatlım 🙂 ama seneye benim 🙂

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.