OKUYORSUNUZ...

BEBEKLER İÇİN HER ŞEYİN EN İYİSİNİ ANNELER BİLİR...

BEBEKLER İÇİN HER ŞEYİN EN İYİSİNİ ANNELER BİLİR

lansman bir2parcatulum

Her şey hayal etmekle başlar.Bende hayal kuran ve hayallerini gerçekleştiren iki anne ile birlikte yola çıktım.Heyecan ile birlikte çok keyifli bir lansmana imza attık.Önce sizlere bu iki anneyi tanıtmak istiyorum.

Bir2PArçaTulum

Bir2 Parça Tulum, bir annenin bebeğinin ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığı ürünleri diğer annelerle buluşturmaya karar vermesi sonucu kurulmuş bir bebek giyim markasıdır.
Bebek body ve tulumları üzerine faaliyet gösteren Bir2 Parça Tulum 2016 yılında Ela Özgerçek Eryılmaz tarafından kurulmuştur.
Anneliğinin 5. Ayında uykusuzluğunun hat safhasında bebeğinin altını kirletmesi sonucu bodysini değiştirmek zorunda kaldığı esnada hem bebeğini kirletip, hem üşütüp hem de uyanmasına neden olunca, aydınlanma yaşamış, bebeğinin ağlama sesi eşliğinde “hem tek parça olup hem de 2 ayrı parçaya ayrılabilen bir body neden üretmezler ki, öyle olsaydı sadece kirlenen alt kısmı değiştirip hem bebeğimi üşütmeyecek, hem her yerini kirletmeyecek hem de uyandırmamış olacaktım “diye söylenirken acaba bu body’lerden var mıdır diye araştırıp bulamayınca kararını vermiş ve markalaşma sürecini başlatmıştır.
Bir2 Parça Tulum bebeklerin tek parça giyinmesini ve üşütmemelerini sağlarken, 2 ayrı parçaya bölünebilme özelliği ile annelere de rahat ve konforlu bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Bu özellik ile body ve tulumların sadece kirlenen kısımları değiştirilecek böylelikle hem zamandan hem de çamaşır yükünden aynı zamanda da su elektrik ve deterjan tüketiminden tasarruf sağlanacaktır.
Bir2 Parça Tulum ürünleri tasarlanırken kendimize sorduğumuz ilk soru “Ben bu ürünü çocuğuma giydirir miyim” cevabımız evet ise ürünlerimizi üretiyor üretim yaparken bebeklerimizin konforunu annelerimizin ise endişelerini göz önünde bulunduruyoruz. Bu sebepten bebeklerimizin hassas ciltlerini en az sizin kadar önemsiyor ve ürünlerimizin hepsini % 100 pamuklu kumaştan üretiyoruz. Kullandığımız etiketleri ise bebeklerimizin ciltleri ile temas ettirmiyor ve dış kısmına dikiyoruz.
Biliyoruz ki bebekleri için en iyisini anneleri, anneler için en iyisini biz düşünüyoruz.

Sadece anneleri ve bebekleri düşünmemiş Ela Özgerçek Eryılmaz.Hayat Sende Derneği ile iş birliği yapmış.Bir2parcatulum.com sitesinden yapacağınız her alışveriş karşılığında bu derneğe de bağış yapmış olacaksınız.Peki Hayat Sende Derneği kimdir?Benimde gönüllü olarak basın duyurularını yaptığım,sosyal projelerine ortak olduğum , “koruma altındaki gençlere yardım etmek yerine başarılarına ortak olun” sloganı ile çalışmalarını sürdüren bir dernektir.

www.bir2parcatulum.com

Mucizemin Hikayesi

MUCİZENİZİN EN ÖZEL AN’LARI CEP TELEFONUNUZDA KALMASIN, BİR ÖMÜR SAKLANACAK BİR ALBÜME DÖNÜŞSÜN!

Kurucusu Hale Oylumlu tarafından tasarımı gerçekleştirilen MUCİZEMİN HİKAYESİ;bebeğinizin ilklerine özel tasarlanmış kartlar ile siz fotoğraflayın, çıktısını alın, albümdeki özel fotoğraf alanına yerleştirin, özel tasarım mekanizmalı klasöründe saklayın. Hem sizin için hem de bebeğiniz için ömürlük bir armağan olsun…
Bebeğinizin doğumundan itibaren en özel an’larını birebir ifade eden kartlarımız ile hiçbir özel tarihi unutmayacaksınız…
Tarih not alanı ile her an’ın hikayesini siz yazacaksınız.
Bebeğinizin en özel anlarını yaşarken kartlarımız ile çektiğiniz fotoğrafların çıktısını alarak , kartta yer alan özel fotoğraf bölmesine takabileceksiniz.
Böylece bebeğinizin en özel anıları cep telefonunuzda kalmayacak.
TAK – ÇIKAR mekanizmalı özel tasarım klasörümüzü bir ömür boyu saklayabilecek, ilerde mucizeniz büyüdüğünde kendisine hediye edebileceksiniz.
Tüm 1 Yaş’ın ilkleri KIZ ve ERKEK renklerine özel olarak, tarih tarih / kare kare elinizin altında olacak.
Sizin çekiminiz ile muhteşem – ekonomik – profesyonel bir ANI ALBÜMÜNE dönüşecek.
Kartlarımızın içerisinde 11 aya kadar aylık kartlar ve BEN 1 OLDUM – 1 yaş doğum günü kartı bulunmaktadır. (Toplam 12 AY)
Ayrıca 21 adet özel tasarım kartta; bebeğinizin ilklerine TARİH ALANI ile birlikte yer verilmiştir.
Ve her kartta FOTOĞRAF ÇIKTISININ yerleştirilebileceği özel alan bulunmaktadır.
Kartlarımız kendi matbaamızda 18.5 x 13 cm ölçülerinde kalın kartona basılarak hazırlanmıştır.
Kartların takılıp çıkarılabileceği Mekanizmalı Klasörümüzün ölçüleri 22,5 x 17 cm dir.

www.mucizeminhikayesi.com

Gelelim lansman günümüze.Önce mekanımızdan başlayalım.Caddebostan’da yeşillikler içinde ki bahçesinde konuklarımızı karşılamaya başladığımız Ebru Karaduman Beden Atölyesi daha önce mekanı tanıyan,gelen ve daha önce hiç böyle bir yeri bilmiyorduk diyen ve mekana bayılan konuklarımız ile daha da renklendi.Hem cafe bölümünde hem de bahçede bizler keyifle otururken küçük misafirlerimizde bahçede boyama yapıp,mini golf oynayarak ve tüm gün trambolinden inmeyerek yeni rekorlar kırdılar.

İki girişimci annemizin markalarını tanıttıkları kısa konuşmalar sonrasında konuğumuz olarak bizi kırmayan Astrolog Tuğba Şengül burçlara göre anne çocuk yıldızları hakkında bizlere bilgiler verdi.

Sonrasında gelen misafirlerimize 2Stories ve Vintagecoboutique markaları ile ortak hazırladığımız hediye çekilişi yaptık.Sevgili güzel oyuncu Duygu Boztepe 2Stories markasının bu yılda vazgeçemediğimiz Flamingo desenli şık cluchını kazandı.Sevgili Ahu Demirli Vintagecoboutique’dan şık bir saat ve yüzük seti kazandı.

 

 

Pek tabii ki gelen diğer konuklarımızı da eli boş göndermedik.Bu güzel günümüzde hediye sponsorumuz olan Pierre Fabre ailesi,NB İletişim Neshun Bayral ve bir sürü hazırlık yaparak bizlere hediyelerimizi ulaştıran çok sevgili Banu Toz’a sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.Bütün yaz boyunca beğenerek kullanacağımız harika ürünler hazırlamışlar bizler için…Klorane Extra Doux Shampooing,Ducray Dexyane Cleansing Gel ,Avene Spray Enfant,Ducray Dexyane Cream,Avene Cleansing Foam,Elancyl Gel Douche hepsine bayıldık…

Ve benim hazırladığım davette hediye paketimizde olmazsa olmaz ne olabilir?Evet bildiniz kahve.Lezzetli kahvelerimiz için hediye sponsoru olan Kronotrop ve Sabiha Apaydın’a da sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Gelelim davetimizi kırmayarak bu heyecanlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan vefakar dostlarımıza 🙂 Gelen,gelmek isteyip bulunamayan ama yanımızda olmasa da “bende sosyal medyada paylaşmak isterim bu girişimci anneleri” deme nezaketini gösteren çok sevgili can dostlar…Geldiğiniz bizimle birlikte olduğunuz için çok çok teşekkür ederiz.İyi ki varsınız

bir2parcatulum

 

Ahu Demirli                                     www.ahudemirli.com

Akasya Asıltürkmen

Alev Özkan                                      www.alevgeziyor.com

Amine Kamburoğlu                      www.aminekamburoglu.com

Aslıhan Gündüz                              Anne Bebek Dergisi

Banu Tozluyurt                              www.banunundunyasi.com

Merve Hanım                                 www.basaksehiranneleri.com

Begüm                                             www.vintagecoboutique.com

Berna Serdarlı                                www.ailemizletv.com

Burcu Öğünlü                                 www.ailemerkezi.com

Duygu Boztepe

Ece Kumkale                                  www.hassasanne.com

Elif Ayrancı                                    www.bademlebuduk.com

Enise Yılmaz                                  www.eniselives.com

Esra Ertuğrul                                 www.bebeimgeliyor.com

Evrim İşeri                                     www.cocuklageziyoruz.com

Ezgi Demirli

Ezgi İçli                                          www.heryerdeoyun.com

Gülderen Murteza                        www.annesirlari.com

İlknur Yalçın                                  www.zamaneannesi.com

Merve Selim                                   www.balyanaginhikayesi.com

Melis Dilmener                              www.melisdilmener.com

Nihan Kayalıoğlu                          www.internetanneleri.com

Nora Romi

Özdemir Hiçdurmaz                    www.babalarvekızları.com

Sandra Arslanoğulları                  www.2stories.com

Serap Oğuz Tan                             www.seraptan.com

Tugba Şengül

Tuğba Babayiğit                            www.dinamikanne.com

Tuğçe Alkan                                   www.balerinbianne.com

Yeşim Burnaz                                www.yesimburnaz.com

Yeşim Mutlu                                  www.yesimmutlu.com

Zeynep Serdar                               www.zeynep-bozkurt.com

 

 


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.