OKUYORSUNUZ...

ANNE&BEBEK&COCUK FUARI

ANNE&BEBEK&COCUK FUARI

Merhabalar

EN TREND ANNE BEBEK ÇOCUK FUARI GELİYOR!

Bugünden ajandalarınıza not alın, telefonlarınıza alarm kurun 🙂 Boyut Group tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en trend “Anne Bebek Çocuk Fuarı” IBS, Prima Premium Care ve Doğa Koleji ana sponsorluğunda 14-16 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

0 – 12 yaş arasındaki tüm çocuklar ile ailelerinin ihtiyacı düşünülerek hazırlanan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda,  Türkiye’nin prestijli markalarının en yeni ürünleri tanıtılacak, ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran en son çözümler sunulacak. Markaların fuara özel kazançlı kampanyaları ile de ziyaretçiler, 2013’e şanslı girecek.

BUGS BUNNY ve ARKADAŞLARI  IBS’de

Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Taz ve Daffy İBS ile beraber tüm çocukları eğlenceye doyuracak. Looney Tunes’un birbirinden güzel ürünlerinin de sergileneceği fuarda çocuklar Bugs Bunny ve arkadaşlarıyla fotoğraflar çektirecek, eğlenceli vakit geçirip çeşitli ödüller kazanacaklar.

Partiler, konserler, yarışmalar daha neler neler…

Looney Tunes dışında çocuklar sevdikleri ve ilgiyle izledikleri daha birçok çizgi kahramanla tanışıp birbirinden renkli oyunlar oynayabilecek. Onlarla sahnede şarkılar söyleyecekler.

Parti, konser ve yarışmaların olacağı İBS Sahne etkinlikleri ise minikler kadar büyüklerin de aklını başından alacak. Yarışma, oyun ve şovlara birlikte katılan ebeveyn ve çocuklar birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacak.

Çocuk Üniversitesi İBS’te!

Doğa Koleji IBS’te kuracağı “Çocuk Üniversitesi Anaokulu”nda uzmanlarla çocukları buluşturacak. Fuarı ziyaret eden çocuklar Doğa Koleji uzmanlarıyla, Çocuk Üniversitesi eğitim modülleri arasında uygulanan Gök bilimi, Sanat Tarihi ve Arkeoloji, Müze Eğitimi çalışmalarına katılarak harika bir gün geçirecekler.

Sempozyumlar ebeveynlere iyi gelecek

Bilgi ve eğlenceyi harmanlayan içeriği ile dikkat çeken İBS, “çocuk davranışları ve bunların ne anlama geldiği, çocuk gelişimi, nasıl iyi ebeveyn olunacağı, doğuma hazırlık kursları, iştahsızlık, düzgün beslenme ve hiperaktivite” konularını uzmanlarla değerlendirdiği bir dizi sempozyum da gerçekleştirecek. Prima Uzman Kurulu’nun da yer alacağı bu sempozyumlar ebeveynlerin ve ebeveyn olma hazırlığı yapanların hayatını kolaylaştıracak.

İBS Yarışmaları kazandırıyor!

İBS hem fuarda hem facebook sayfasında düzenleyeceği yarışmalarla da takipçilerinin aklını başından alacak.

İBS Fuarda 0-3 yaş bebeklerin katılacağı fotoğraf yarışmasıyla “2012’nin Yüzü”nü seçilecek. Yarışmaya katılmak için tek yapılması gereken ise fuarda ünlü doğum fotoğrafçısı Şengül Pallı’ya poz vermek.

İBS, 12 Kasım – 14 Aralık tarihleri arasında da facebook sayfasından Yine Şengül Pallı sponsorluğunda “İBS’in Hamilesi” seçilecek. Her iki yarışmada da dereceye girenler Şengül Pallı’dan profesyonel fotoğraf çekimi kazanacaklar.

IBS’in Facebook sayfasında başlatacağı ve kazananı havalara uçuracak yarışması ise “Senin sevimli kahramanın hangisi?” fotoğraf yarışması. Anneler çocuklarının Looney Tunes kahramanlarıyla çekilen fotoğraflarını siteye yükleyecek, en çok oyu alan fotoğrafın sahibi Looney Tunes karakterleriyle süslü Vestel Plazma Televizyon kazanacak. Yarışmalar ile ilgili daha detaylı bilgi  www.İbsfuar.com adresinde.

Bir t-shirt al bir çocuk okut

Maddi yetersizlikler nedeniyle okuyamayan çocukların hayatını kolaylaştırmak isteyen İBS, TOÇEV ile güçlerini birleştirdi. Fuar boyunca “Farkında Mısınız? Dokunuyoruz?” kampanyasının tanıtımı yapılacağı gibi, Cengiz Abazoğlu’nun tasarladığı özel t-shirtlerin satışı gerçekleşecek. T-shirtlerin bütün geliri TOÇEV’e kalacak.

Ayrıca büyükanne ve büyükbabalara fuar kapılarını ücretsiz olarak açıyor. Bu ince düşünceyide unutmadan not etmek isterim…

 

 


RELATED POST

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.